LYS, et par, tin, CG Hallberg, Stockholm.

297216. LYS, et par, tin, CG Hallberg, Stockholm.

Lysestager med holdere til tre lys, længde 23 cm.

Brugsslitage, ridser, lidt misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.496