OVE OLSON. Kvindemotiv, farvelitografi, signeret Olson.

297169. OVE OLSON. Kvindemotiv, farvelitografi, signeret Olson.

Udgave 46/250 Mål: 46x34 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ove Olson (1903–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

Udgave 46/250 Mål: 46x34 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ove Olson (1903–1975)

Antal besøg: 857