GÖRAN BRUNIUS. Olie på Panel, monogram signeret "GB".

297154. GÖRAN BRUNIUS. Olie på Panel, monogram signeret "GB".

31 x 39 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Göran Brunius (1911–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 39 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besøg: 1.477