SPEJLE og LAMPER, anden halvdel af det 20. århundrede.

297066. SPEJLE og LAMPER, anden halvdel af det 20. århundrede.

Spejl med skulptureret træramme. Højde 72, bredde 55 cm.
To lampetter håndskåret i træ. Højde 35 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alders slid.

Antal besøg: 631