BOGERYLDE MED SKUFFER, fineret birk med intarsia.

297054. BOGERYLDE MED SKUFFER, fineret birk med intarsia.

Længde 172, bredde 36, højde 130 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 784