ENRICO BAJ. Farvelitografi, signeret, hors commerce.

2970397. ENRICO BAJ. Farvelitografi, signeret, hors commerce.

Billedmål: ca 70 x 50 cm Uindrammet.

Almindelig Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Enrico Baj (1924–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besøg: 520