GULV, signeret B Thomasson Malung 1978.

296987. GULV, signeret B Thomasson Malung 1978.

Højde ca. 203 cm.

Brugsslitage. Loddet og pendul fås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 203 cm.

Antal besøg: 1.102