BECKASIN, udstoppet, dateret 1961.

296942. BECKASIN, udstoppet, dateret 1961.

Mærket på sokkel, Scolopax gallinago, Snipe, Ramsjö, 1961, Oscar S. L. Sundin, konservator, Rätansbyn.
Total højde 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total højde 20 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.270