GRAFISKE BLAD, 2 stk., Peter Dahl og Sven Ljungberg.

296937. GRAFISKE BLAD, 2 stk., Peter Dahl og Sven Ljungberg.

Usigneret, stemplet litografi, Peter Dahl.
Træsnit, Sven Ljungberg.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Litografi med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træsnit, Sven Ljungberg.

Litografi med slid.

Antal besøg: 829