STORT NATLEYS i messing, omkring midten af det 20. århundrede.

296787. STORT NATLEYS i messing, omkring midten af det 20. århundrede.

Højde 33 cm Bredde 34 cm.

Brugsslitage og trænger til polering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 33 cm Bredde 34 cm.

Antal besøg: 1.887