2967604. HØJTTALERE, et par, Infinity RS-9.
Højde: ca 46 cm Bredde: ca 30,5 cm Dybde: ca 25,5 cm.
Brugsslitage, overfladesnavs. Mærker og ridser på undersiden. På bagsiden af den ene højttaler er der en seddel, der siger: 'Bassen "ridser". Irriterende forvrængning!' Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.