HØJTTALERE, et par, Infinity RS-9.

2967604. HØJTTALERE, et par, Infinity RS-9.

Højde: ca 46 cm Bredde: ca 30,5 cm Dybde: ca 25,5 cm.

Brugsslitage, overfladesnavs. Mærker og ridser på undersiden. På bagsiden af ​​den ene højttaler er der en seddel, der siger: 'Bassen "ridser". Irriterende forvrængning!' Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 685