BARBRO LINJER. "Iris", olie på lærred, signeret og dateret 1987.

296736. BARBRO LINJER. "Iris", olie på lærred, signeret og dateret 1987.

31 x 40 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 40 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 3.857