LYS, et par, tin, CG Hallberg, Stockholm.

296695. LYS, et par, tin, CG Hallberg, Stockholm.

Lysestager med holdere til to lys, længde 22 cm.

Brugsslitage, ridser, lejlighedsvis buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 783