TOYOTA MR2 / TOYOTA MR CONVERTIBLE.

2965885. TOYOTA MR2 / TOYOTA MR CONVERTIBLE.

Antal nøgler 3 Antal ejere: 11 Mangler Servicebog Måleraflæsning: 139324 Bilen giver et godt helhedsindtryk udvendigt.
Hardtop medfølger (se foto) Bilen kører godt i motor og gearkasse.
Se seneste kontrolrapport på sidste billede.
Støddæmper venstre foran med lækage der skal rettes.

God udvendig stand, trænger til rengøring.
Forlygterne er let tågede.
Sælges uden garantier på boets vegne.
Hardtop med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forlygterne er let tågede.
Hardtop med mindre ridser.

Antal besøg: 2.999