SOFFBORD, 1930'erne-40'erne.

SOFFBORD, 1930'erne-40'erne.
296580. SOFFBORD, 1930'erne-40'erne.

Forbundet undervogn med skåret dekoration. Fineret i forskellige træsorter.
Diameter 95 cm. Højde ca. 60 cm.

Brugsslitage. Mindre finerskader. Ridser/forstyrrelser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 605