ET FYRE HJØRNESKAB.

ET FYRE HJØRNESKAB.
2965319. ET FYRE HJØRNESKAB.

Med to etagers indvendige hylder, panelede dobbeltdøre og metalknop. Højde 104cm x Bredde 72cm x Dybde 48cm.

Almindelig brugsslitage med mærker, ridser og pletter, indvendigt kunne tåle en rengøring.

Få foretaget en gratis vurdering!
2965319. ET FYRE HJØRNESKAB.

Antal besøg: 485