ÆSKE med indskåret snit, på benstativ, dateret 1942.

296525. ÆSKE med indskåret snit, på benstativ, dateret 1942.

Formentlig frugttræ, udskåret dekoration, dele med ufærdig dekoration. Højde inkl. ben 85, længde 60, bredde 40 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.034