SKAB, barokstil. Første halvdel af det 20. århundrede.

296440. SKAB, barokstil. Første halvdel af det 20. århundrede.

Egetræ. Rigt skåret indretning. Låge med hylder bagved. Bredde 81, dybde 42, højde 192 cm.

Slid, nogle løse detaljer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, nogle løse detaljer.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 809