FIGURINER, 2 stk, katte, Dorothy Clough, 1950'erne.

296412. FIGURINER, 2 stk, katte, Dorothy Clough, 1950'erne.

Højde 10,6 - 11,2 cm.
Stående kat signeret DC
Den anden usigneret.
Begge stemplet Upsala-Ekeby.

Brugsslitage, god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10,6 - 11,2 cm.
Stående kat signeret DC
Den anden usigneret.
Begge stemplet Upsala-Ekeby.

Brugsslitage, god stand.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 4.617