SVINETASKER, ca 12, 18-1900 tallet.

296411. SVINETASKER, ca 12, 18-1900 tallet.

1 stk mærket AB Avesta Folkbank, Hemsparbössa. Messing, slutningen af 1800-tallet (mangler bundplade).
1 kvadrat, England, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
1 hund, Stig Lindberg, Svenska Handelsbanken, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
1 nilfisk, støvsuger, anden fjerdedel af det 20. århundrede.
1 Gefle bysparekasse, forniklet stål.
1 Gefle bysparekasse, messing (mangler bundplade).
Samt flere andre.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samt flere andre.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Antal besøg: 2.866