DIVERSE Blikdåser, 5 stk., mest Gefle, første halvdel af 1900-tallet.

296392. DIVERSE Blikdåser, 5 stk., mest Gefle, første halvdel af 1900-tallet.

4 stk Gefle.
2 stk med glaslåg.
Maksimal højde 14 cm.
Længste længde 18,5 cm.

Brugsslitage, ridser, buler, et glas beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stk Gefle.
2 stk med glaslåg.
Maksimal højde 14 cm.
Længste længde 18,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 745