HURTS + GULVLAMPE, teaktræ, 1960'erne.

296305. HURTS + GULVLAMPE, teaktræ, 1960'erne.

Gør ondt med 4 skuffer, højde 68,5, længde 40,5, bredde 37,5 cm.
Gulvlampe højde 143 cm.

Slitage, mindre skader, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulvlampe højde 143 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.457