BENGT LINDSTRÖM. "L'esprit du torrent", olie på lærred, signeret.

296275. BENGT LINDSTRÖM. "L'esprit du torrent", olie på lærred, signeret.

"L'esprit du torrent" - "Bjergstrømmenes sjæl", nummereret 2426. F8, 46x38 cm.

Attest fra udvalg Bengt Lindström, Paris medfølger.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besøg: 4.311