BORDLAMPE i læder og metal, 20. århundrede.

296233. BORDLAMPE i læder og metal, 20. århundrede.

Højdejusterbar Maksimal højde 69 cm.

Brugsslitage Ridser, afskrabet maling på hætte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 808