ET 22CT GULD BRYLLUPSBAND.

ET 22CT GULD BRYLLUPSBAND.
2962142. ET 22CT GULD BRYLLUPSBAND.

Det 22 karat guldbånd stemplet Birmingham 1922, størrelse N, 4,9 g.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 375