UR, stål, Omega Seamaster, Tachymeter. 1960'erne.

296098. UR, stål, Omega Seamaster, Tachymeter. 1960'erne.

Cal 321, værk mærket 19584818, æske mærket 105.001-62.
Urskive, diameter ca. 30 mm.

Slitage, ridser. Tachymeter funktion sandsynligvis beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Urskive, diameter ca. 30 mm.

Antal besøg: 3.194