ERLAND CULLBERG. olie på lærred.

296065. ERLAND CULLBERG. olie på lærred.

Figursammensætning. Dobbeltsigneret.
207x134 cm.

Noget bølget i stoffet.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

207x134 cm.

Noget bølget i stoffet.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besøg: 1.352