DISPLAYSKABE. 20. århundrede, engelsk stil.

295917. DISPLAYSKABE. 20. århundrede, engelsk stil.

Længde 88 cm, bredde 38 cm, højde 185 cm.

Kantstøtte, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kantstøtte, Brugsslitage.

Antal besøg: 2.702