Taburet, rokokostil, begyndelsen af det 20. århundrede.

295897. Taburet, rokokostil, begyndelsen af det 20. århundrede.

Tidligt 1900-tallet.
Formentlig fra Norge.
Udskårne detaljer.
46 cm x 32 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tidligt 1900-tallet.
Formentlig fra Norge.
Udskårne detaljer.
46 cm x 32 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 877