SOFABORD, Eg, Carpati stil.

SOFABORD, Eg, Carpati stil.
2958657. SOFABORD, Eg, Carpati stil.

Cirka 139x79 cm.
Højde ca 57 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 139x79 cm.
Højde ca 57 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.114