SKÅL, 3 stk, Sven Palmqvist Orrefors, sign.

295834. SKÅL, 3 stk, Sven Palmqvist Orrefors, sign.

En større skål højde ca 5,5 cm, længde 30,5 cm.
2 mindre skåle højde henholdsvis 3 og 4 cm, diameter ca 10 cm hver.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 705