SERVICE, stentøj. 55 dele. "Tema", Bing og Grøndahl, Danmark.

295676. SERVICE, stentøj. 55 dele. "Tema", Bing og Grøndahl, Danmark.

1 tsk.
6 kaffekopper med underkopper (+2 ekstra underkopper).
5 tekopper med underkopper (+1 ekstra underkop).
1 sukkerskål.
1 flødeskum.
2 mindre fade (diameter 10 cm.) 6 tallerkener, diameter 16,7 cm.
12 flade tallerkener, diameter ca. 24 cm.
6 dybe tallerkener, diameter 20,5 cm.
6 indgangsplader, diameter 21 cm.
5 mindre skåle.
1 gulerod.
1 saucebekkasin.
2 fedt.

Brugsslitage. Bestik ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 tsk.
1 sukkerskål.
1 flødeskum.
5 mindre skåle.
1 gulerod.
1 saucebekkasin.
2 fedt.

Brugsslitage. Bestik ridser.

Antal besøg: 4.438