VÆGUR af træ, Junghans, 20. århundrede.

295662. VÆGUR af træ, Junghans, 20. århundrede.

Vægur i trækasse Længde 91 cm Urskive med latinske tal, mærket Junghans.
Pendel og nøgle til rådighed.

Brugsslitage Ikke funktionstestet 3 dekorative elementer mangler, et dekorativt element knækket i beslaget.
Urskive med misfarvninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendel og nøgle til rådighed.

Urskive med misfarvninger.

Antal besøg: 1.645