NØGLERING, rustfrit stål og gult metal, Charles Jourdan.

295656. NØGLERING, rustfrit stål og gult metal, Charles Jourdan.

Fire nøgleringe, alle bevægelige. Højde 58 mm. Kommer i original lædertaske.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 782