VERSACE, paraply, mærket med messingplade, Gianni Versace.

2956129. VERSACE, paraply, mærket med messingplade, Gianni Versace.

Polykrom geometrisk mønster og dekoration af blomster og blade.
Længde ca 92 cm.
Diameter ca 97 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter, stødmærker, beslag ved greb lidt løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 92 cm.
Diameter ca 97 cm.

Antal besøg: 1.132