MANGE Sæt , 3 dele, inklusive en abe, Kay Bojesen, Danmark.

295611. MANGE Sæt , 3 dele, inklusive en abe, Kay Bojesen, Danmark.

Abe-, teak- og limbatræ Længde 18 cm.
Brandstemplet under foden Kay Bojesen, Danmark, Copyright Sammenføjet træfigur, højde 33 cm Peberkværn i træ, højde 28,5 cm Stemplet Laurids Lönborg, Made in Denmark.

Abe med to løse arme, tørt træ Ledformet figur mangler 1 fods Peberkværn med slid og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.711