FRANCESC DOMINGO. Flamenco danser.

2955899. FRANCESC DOMINGO. Flamenco danser.

Kul- og vokstegning på Signeret papir. Lavet omkring 1930.
16x14 cm.

Forgyldt træramme. Oxidation og pletter. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

16x14 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 394