EN VINTAGE REDE AF BORDE.

EN VINTAGE REDE AF BORDE.
2955768. EN VINTAGE REDE AF BORDE.

med rektangulære toppe hævet på drejede søjlestøtter med blokfødder forbundet med bårer, største 48 cm x 35 cm x 45 cm høj (3).

stød, skrammer, ridser, mærker og slitage, håndtag ødelagt, men tilstede. Det mindste bord med et område med skader på underlaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 157