2955768. EN VINTAGE REDE AF BORDE.
med rektangulære toppe hævet på drejede søjlestøtter med blokfødder forbundet med bårer, største 48 cm x 35 cm x 45 cm høj (3).
stød, skrammer, ridser, mærker og slitage, håndtag ødelagt, men tilstede. Det mindste bord med et område med skader på underlaget.