FRANCESC CAMPS RIBERA. En pige.

2955733. FRANCESC CAMPS RIBERA. En pige.

Olie på lærred 46*38,5 cm Signeret og dateret 1933.
På bagsiden, signeret, dateret og med skitseret selvportræt.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 254