ARMANDUR, 6 stk, heraf 1 Tissot Seastar.

295573. ARMANDUR, 6 stk, heraf 1 Tissot Seastar.

Både dame- og herrearmbånd.
Forskellige mærker.

Brugsslitage, ridser, 1 armbåndsur med knækket bånd (forkortet), 1 ur uden lænke, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Både dame- og herrearmbånd.
Forskellige mærker.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 897