FRANCESC CAMPS RIBERA. Vase.

FRANCESC CAMPS RIBERA. Vase.
2955710. FRANCESC CAMPS RIBERA. Vase.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret, dateret 1933 og med selvkarikatur 73x60,5 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 259