ANTONI VIDAL ROLLAND. ferskner.

2955658. ANTONI VIDAL ROLLAND. ferskner.

Olie på lærred Signeret 41,5x33 cm.

Kromatisk reintegration og plaster på bagsiden. Ramme i støbt og patineret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 314