ERIC KIRK COLEMANN. BORDLAMPE, Sort Bakelit.

2954864. ERIC KIRK COLEMANN. BORDLAMPE, Sort Bakelit.

Højde: 32 cm.
Længde: 22 cm.
Bredde: 14 cm.

Mindre alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Fatning og afbryder virkede ved vurderingstidspunktet.
Der gives ikke funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 32 cm.
Længde: 22 cm.
Bredde: 14 cm.

Antal besøg: 385