2953589. Hyldest Mona Lisa Street Art Dada.
Homage Mona Lisa Street Art Dada af Felix von Rentenheim", 12 farvet tryk på 4 mm akrylglas, hvidlamineret, certifikat signeret, betitlet, dateret 02/2022, nummereret "10/10", ca. 90 x120 cm, færdigmonterede beslag.
Felix von Altenheim (nutidig tysk multimediekunstner, deltagelse i både nationale og internationale udstillinger.