MONA HUSS WALLIN. Gouache. Signeret og dateret 1985.

29534. MONA HUSS WALLIN. Gouache. Signeret og dateret 1985.

Landskab med bjerge. 59x45 cm.

Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramad.

Antal besøg: 1.391