TOBAK DIN i form af en skibsventil, England.

295192. TOBAK DIN i form af en skibsventil, England.

Læder beklædt med messing og 4v rum Højde 10 cm Stemplet Made in England.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 766