VAS, røgfarvet glas, 1936.

VAS, røgfarvet glas, 1936.
295181. VAS, røgfarvet glas, 1936.

Utydelig signatur Højde 19 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.344