JORDI SERRA. "Den tankevækkende".

2951345. JORDI SERRA. "Den tankevækkende".

Tegning i blæk og blækvask på papir Signeret, betitlet og dateret 1971 24,5x35 cm.

Oxidation og foxing. På bagsiden rester af klæbet papir.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 243