295118. MODELBIL, 15 stk, Dinky Toys.
Big Bedford Bus No. 283 Recovery Tractor, Dinky Supertoys Humber Hawk Police No. 255 Simca Ariane Aveling-Barford Fiat 1800 Plymouth Plaza Jaguar Type D Volkswagen Volkswagen Karmann Ghia Citroën DS 19 Mercedes 190 SL Rolls-Royce Silver Wraith.
Slitage, skader, dele mangler. Ikke gennemgået.