JAN-ERIK BÄCKERSTEN. Kystklipper. Olie på lærred, signeret.

29497. JAN-ERIK BÄCKERSTEN. Kystklipper. Olie på lærred, signeret.

47x65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

47x65 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.301